محل نمایش تبلیغات گوگل

محل نمایش تبلیغات گوگل

    
هنگامی که شما به وسیله سرویس تبلیغات گوگل به تبلیغ می پردازید ، آگهی های شما بسته به مخاطبین هدفی که انتخاب می کنید و نوع تبلیغات ، می تواند در مکان های مختلف در سراسر وب ، نمایش داده شود. در ادامه مطلب برخی از مکان هایی که آگهی های شما به وسیله سرویس تبلیغات گوگل ، در آن جا نمایش داده می شود ، معرفی و بررسی خواهد شد.

محل نمایش تبلیغات گوگل

سرویس تبلیغات گوگل برای اثربخشی بیشتر کمپین های تبلیغی ، می تواند به انتخاب خودتان ، آگهی های شما را در مکان های مختلف زیر نمایش دهد.

در جستجوی گوگل و سایت های جستجوی دیگر

هنگامی که افراد برای محصول یا سرویس شما در حال جستجو هستند ، آگهی شما در گوگل نمایش داده خواهد شد. هنگامی که شما آگهی خود را در سرویس تبلیغات گوگل ایجاد کردید ، باید کلمات کلیدی مدنظر خود را انتخاب کنید تا به وسیله جستجوی این کلمات کلیدی توسط کاربران ، تبلیغات شما برای آن ها به نمایش درآید.

محل نمایش تبلیغات گوگل

محل نمایش تبلیغات گوگل

آگهی ها می تواند در بالا یا پایین نتایج جستجو در صفحه اصلی جستجوی گوگل و یا مابین ، بالا یا پایین نتایج جستجو در سرویس هایی چون Google Play ، Google Shopping و Google Maps ، نیز ظاهر شوند. تبلیغ شما علاوه بر سرویس های شرکت گوگل می تواند در سایر وب سایت های شریک گوگل نیز نشان داده شود.

در وب سایت بازدید شده توسط کاربران شما

شما همچنین می توانید تبلیغات خود را به افرادی که به مرور وب سایت های مختلف می پردازند نشان دهید. تبلیغات متنی ، تصویری و ویدیویی شما ممکن است در سراسر شبکه نمایش گوگل ظاهر شوند. شبکه نمایش گوگل مجموعه ای از وب سایت هایی مانند Google Finance ، Gmail ، Blogger و Youtube می باشد. تبلیغات شما در وب سایت های مورد نظر ، بر اساس روش های هدفمندی که انتخاب می کنید نمایش داده می شوند. این روش ها عبارت اند از:

  • انتخاب کلمات کلیدی و موضوعات مورد نظر.
  • انتخاب وب سایت یا صفحه به خصوص.
  • انتخاب مخاطبان خاص براساس علایق آن ها ، جمعیت شناسی یا دلایلی که در گذشته به خاطر آن ها از وب سایت شما بازدید کرده اند.
آشنایی با محل نمایش تبلیغات گوگل

آشنایی با محل نمایش تبلیغات گوگل

در وسایل دیجیتالی مختلف

سرویس تبلیغات گوگل این امکان را فراهم کرده است تا تبلیغات شما بر اساس ابزار و وسایل کاربران برای آن ها به نمایش در بیاید. به عنوان مثال شما می توانید انتخاب کنید که آگهی تان بر روی تبلت یا گوشی های هوشمندی مانند آیفون و یا روی نرم افزارهای موبایلی به خصوص نمایش داده شود.

در محدوده زبان و مکان مشخص

اگر شما دارای آگهی های متنی در سرویس تبلیغات گوگل باشید ، می توانید انتخاب کنید که آن ها را به مشتریان کل کشور ، یک مکان جغرافیایی خاص و حتی به مشتریانی که از نام مکان خاص در جستجوی خود استفاده می کنند ، نشان دهید. برای رسیدن به مشتریان بالقوه خود ، شما همچنین می توانید کمپین تبلیغاتی خود را محدود به زبان های خاصی کنید و اگر مشتریان شما به چندین زبان صحبت می کنند ، می توانید کمپین های جداگانه ای را برای مدیریت تبلیغات و کلمات کلیدی هر یک از این زبان ها ایجاد کنید.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.