موفقیت تبلیغات پیامکی

روش هایی که برای موفقیت تبلیغات پیامکی وجود دارد

    
اگر شما به دنبال موفقیت در کسب و کارتان هستید و دنبال روش های بازاریابی برای معرفی محصول خود می گردید یکی از بهترین روش های بازاریابی ارسال پیامک تبلیغاتی می باشد. در ادامه به معرفی روش هایی که برای موفقیت تبلیغات پیامکی وجود دارد می پردازیم.

 مقالات مرتبط

ارزش تبلیغات پیامکی در بازاریابی مدرن

روش های موفقیت تبلیغات پیامکی

مشوق های خود را ارائه دهید

یکی از روش هایی که برای موفقیت تبلیغات پیامکی وجود دارد این است که مشتریان خود را با ارائه کوپن ها یا پیشنهاداتی از طریق ارسال پیامک وسوسه کنید. این باعث می شود مشتریان احساس کنند که بخشی از یک باشگاه یا گروه بخصوص هستند.

پیام خود را مختصر و شیرین نگه دارید

به دلیل این که معمولا حداکثر سه دقیقه بعد از ارسال اکثر پیامک ها توسط افراد باز و خوانده می شوند پس آن را به عنوان یک راه ایجاد صمیمیت برای مشتریان خود در نظر بگیرید. با استفاده از تنها ۱۶۰ کاراکتر ، اطمینان حاصل کنید که پیام شما باعث جذب مشتری و اثر مثبت بر روی آن ها می شود.

تماس صریح و روشن را داشته باشید

دو عامل در یک کمپین پیامکی مهم هستند: کلمه کلیدی و شماره کوتاه. اگر شما می خواهید مشتریان بخشی از کمپین پیامکی شما باشند کلمات کلیدی خود را با یک شماره پنج رقمی (شماره کوتاه خود) ارسال کنید.

پیامک را با  MMS ادغام کنید

اگر با محدودیت ۱۶۰ کاراکتر مشکل دارید از MMS برای ارسال کلیپ های ویدئویی یا تصاویر به مشتریان خود استفاده کنید. یکی از روش هایی که برای موفقیت تبلیغات پیامکی وجود دارد ، ترکیب پیامک با MMS  است.

ارتباط را تعاملی کنید

هنگامی که مشتریان از طریق تبلیغات پیامکی وارد وب سایت یا لینک های شبکه های اجتماعی شما می شوند این باعث تعامل دو سویه بین شما و مشتریان می شود.

روش های موفقیت تبلیغات پیامکی

روش های موفقیت تبلیغات پیامکی

مشتریان خود را از طریق پیامک ترغیب کنید

پیام متنی می توانند کاربران را به اشتراک گذاری صفحات اجتماعی شما ترغیب کند. ارجاع کنندگان ارشد خود را با یک پیشنهاد خاص و یا یک محصول فریبنده تشویق کنید.

 یک احساس فوریت و اضطرار ایجاد کنید

از روش هایی که برای موفقیت تبلیغات پیامکی وجود دارد این است که شما با گذاشتن تاریخ انقضا برای یک پیشنهادی ، مشتریان را به پاسخگویی سریع تشویق کنید. این کار به شما کمک می کند تا نتایج بهتری در کوتاه ترین زمان به دست بیاورید.

اگر پیشنهادی برای مشتریان خود ارسال می کنید ، آن را منحصر به فرد کنید

پیشنهاد ویژه ای برای یک عده از مشتریان به خصوص خود ارسال کنید و اجازه دهید آن ها فکر کنند بخشی از یک چیز خاص هستند.

از پیامک خود به عنوان قلابی برای رسانه های اجتماعی استفاده کنید

شما می توانید در صفحات مجازی خود یک مسابقه یا قرعه کشی برای ترغیب مشتریان اجرا کنید و به وسیله پیامک آن ها را به این صفحات هدایت کنید.

سوالی بپرسید یا نظر سنجی ارسال کنید

از دیگر روش هایی که برای موفقیت بیشتر تبلیغات پیامکی وجود دارد این است که از مشتریان ، نظرشان را در مورد یک محصول یا یک ایده بپرسید یا حتی اگر یک صفحه کسب و کار را در یک شبکه اجتماعی راه اندازی کردید از آن ها نظر خواهی کنید.

ارسال یک پیامک به عنوان پیگیری به ایمیل

مشتریان شما معمولا این پیام ها را هر روز بر روی دستگاه تلفن همراه خود دریافت می کنند ، این کار باعث می شود میزان پاسخگویی افزایش یافته و مشتریان درگیر گفتگو و مباحثه شوند.

تبلیغات پیامکی را در زمان مناسب بفرستید

مشتریان شما در زمان هایی مانند قبل یا بعد از کار و یا در طول ساعت های ناهار ، مشغول نخواهند بود. این زمان ها مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی می باشد. به عنوان یک قاعده کلی ، قبل از ۹ صبح یا بعد از ۹ شب ، پیامکی ارسال نکنید.

تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی

مخاطبان جوان را درگیر کنید

افراد ۱۸ تا ۴۹ سال با دستگاه های مختلف تلفن همراه رشد کرده اند و در زمینه پیامکی فعال تر از سایر سنین هستند. یکی از روش هایی که برای موفقیت بیشتر تبلیغات پیامکی وجود دارد این است که مخاطب هدف شما از میان سنین ۱۸ تا ۴۹ سال باشند.

از مشتریان درباره اولویت های آن ها بپرسید

تحقیق کنید که چه زمانی آن ها مایل به دریافت پیامک هستند و نوع اطلاعاتی که می خواهند چیست. سپس به سادگی تبلیغات پیامکی خود را با توجه به خواسته های آن ها سفارشی کنید.

پیامک را شخصی کنید

مشتریان بیشتر به پیامکی که به طور مستقیم به نام آن ها اشاره شده پاسخ می دهند ، بنابراین در صورتی که این امکان برای شما مهیا می باشد؛ نام مشتریان خود را در متن پیامک خود وارد کنید. شما همچنین می توانید مشتریان خود را با متن هایی بر اساس ترجیحات آن ها هدف قرار دهید.

Source :

www.inc.com

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.