دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی فعالیت

چرا دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی فعالیت می‌ کند؟

    
در طول مبارزات انتخاباتی اخیر ریاست جمهوری ایالات متحده ، مفسران همه راه حل های سیاسی از دونالد ترامپ خواستند تا به حساب توییتر خود استراحت دهد. او آنها را نادیده گرفت و با دور زدن رسانه های اصلی به نفع فناوری که پیام های تحریک آمیز وی را به طور مستقیم ، مکرر ، در تمام ساعات و بدون ملاحظه ادامه می داد. در حالی که هیچ مدرکی وجود ندارد که توئیت های وی او را در صدر انتخابات قرار دهند ، اما آن ها بدون شک توجه عموم مردم را جلب کردند. این یک موضوع مهم است که رهبران تجارت می توانند از آن برای بدست آوردن بخش های زیادی از مصرف کنندگان از طریق رسانه های اجتماعی یاد بگیرند.

دونالد ترامپ و شبکه های اجتماعی

ترامپ  درست قبل از روز انتخابات او بیش از ۱۹ میلیون دنبال کننده توییتر ، ۱۸ میلیون هوادار فیس بوک و نزدیک به ۵ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام داشت. شبکه های پخش سنتی تقریباً ناخواسته – قابلیت های شبکه های اجتماعی ترامپ را تقویت کردند. هر بار که در توییت یا ارسال گزارشی گزارش می کردند ، به طور موثری این پیام را در بین میلیون ها بیننده مشاهده می کردند ، که بسیاری از آن ها به نوبه خود ، این پیام ها را به اشتراک می گذاشتند.

این مکمل آفلاین / آنلاین به ترامپ کمک کرد تا توییتر خود را در پی این کار دو برابر کند. رسانه های اجتماعی و پخش شده دست به دست هم می دهند و ترامپ این موضوع را بهتر از رقبای خود درک کرده و بر اساس برخی تخمین ها تقریبا ۲ میلیارد دلار زمان هوای آزاد تا مارس ۲۰۱۶ به دست آورد.

توییت های دونالد ترامپ

اگر توییت های ترامپ آنقدر تحریک آمیز نبوده که غیرقابل مقاومت باشد ، رسانه های سنتی آنقدر همراستا نمی شدند. توییت های وی افراد خاصی را صدا می کند و خواستار پاسخ هستند برای مثال با بازیگری مریل استریپ ، با مدیرعامل فورد و با یک رهبر اتحادیه محلی در کارخانه Carrier در ایندیاناپولیس. کسانی که در انتها دریافت می کنند به سرعت می فهمند که هر چه مارک تجاری آن ها بزرگ تر باشد ، بیشتر در صندلی های چوبی دیده می شود و گاهی اوقات سخت تر سقوط می کند.

توییت های ترامپ تحریک کننده است: نژادپرستی و ناسیونالیسم در مقابل جهانی گرایی ، نا امنی مالی ، نابرابری ، سکسیسم و ​​موارد دیگر. هواداران با بازخورد و خوشآمدگویی پیام های خود او را تشویق می کنند ، در حالی که دشمنانش امیدوارند از طریق پست ها و پاسخ های خود زیر پوست او قرار بگیرند. ترامپ از توییت هایی برای جستجوی تشدید فرهنگی ، مارک تجاری نیروانا استفاده می کند و او آن را پیدا می کند. بنابراین هر رهبر اجتماعی یا تجاری برای هک رشد در معرفی افکار و خدمات به ترکیب محتوای با کیفیت و جسارت نیاز دارد.

تبلیغات آنلاین دونالد ترامپ

در فضای آنلاین می توان فیدبک ها را به صورت دقیق رصد کرد. در طول رقابت های نامزد جمهوری خواهان ، ترامپ ۱۶ حریف را شکست داد در حالی که تقریبا هیچ هزینه ای برای تبلیغات نمی پرداخت. به عنوان مثال ، در تبلیغات تلویزیونی ، او برای هر رأی که ​​در مقدمات ابتدایی کسب کرد ، حدود ۲ دلار هزینه کرد ، کسری از ۲۵۷ دلار کریس کریستی به ازای هر رای (بالاترین در میان جمهوری خواهان) ، ۲۴۷ دلار برای هر رای لیندزی گراهام و ۲۴۴ دلار جب بوش.

دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی فعالیت

دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی فعالیت

در انتخابات عمومی ، هیلاری کلینتون از اکتبر ۲۰۱۶ به ترتیب سه تا یک بر تبلیغات تلویزیونی به ترتیب ۲۱۱.۴ میلیون و ۷۴ میلیون دلار هزینه کرد و گرچه ترامپ هزینه تبلیغات خود را در هفته های پایانی کمپین افزایش داد ، اما بخش اعظم آن به سمت سوشال مدیا رفت.

برتری تبلیغات آنلاین به تبلیغات آفلاین

بر کسی پوشیده نیست که تبلیغات سنتی و آفلاین اثردهی خود را از دست نداده است اما بودجه این بخش در شرکت ها بسیار کاهش یافته است و دلیل آن این است که بسیاری از شرکت ها ار فضای آنلاین برای تولید سوخت و تغذیه برای فضای سنتی و آفلاین استفاده می‌ کنند.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.