تصویر پروفایل اینستاگرام

تصویر پروفایل اینستاگرام ؛ نکات مهم برای مارکتینگ

    
همه ی ما وقتی که پروفایلی در اینستاگرام ایجاد می کنیم ، چه این پروفایل برای کسب و کارمان باشد چه شخصی باشد ، همیشه به این فکر می کنیم که چه مدل عکسی برای تصویر پروفایل اینستاگرام مان مناسب است و همیشه درباره این موضوع سوالاتی برای همه وجود دارد. در این مقاله قصد داریم بگوییم تصویر پروفایل اینستاگرام کسب و کار شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

 مقالات مرتبط

استوری اینستاگرام ؛ نکات مهم برای مارکتینگ

تصویر پروفایل اینستاگرام کسب و کار شما باید چگونه باشد؟

برای پروفایل کسب و کار خودتان همیشه تاثیرگذارترین انتخاب را داشته باشید ، یعنی این که تصویر پروفایل شما بتواند به برندینگ و شناخته شدن برند شما کمک کند. برای همین پیشنهاد می کنیم که حتما از لوگوی کسب و کار خوتان در بک گراندی که بتواند بیشترین تاثیرگذاری و دیده شدن را داشته باشد استفاده کنید و همچنین لوگو خود را به حدی بزرگ کنید تا کادر دایره ای اینستاگرام را به کلی پر کند.

نکته دیگر این است که اگر شما صفحه ای دارید که به مخاطبان خود و یا بازدید کنندگان صفحه خودتان خدمت و یا سرویسی را ارائه می دهید و ارائه این خدمات به عهده شخص شما می باشد ، سعی کنید از یک عکس نیم تنه و واضح استفاده کنید ، چرا که این کار باعث جلب اعتماد مخاطبان شما می شود و باعث می شود که احساس تعامل بیشتری با شما داشته باشند.

مرتبط باشید

به عنوان مثال اگر شما صفحه ای دارید که در رابطه با یک سبک زندگی می باشد سعی کنید تصویر پروفایل تان هم به سبک تصاویری که در پروفایل خود آپلود می کنید بیاید و از یک تم رنگی یکسان بهره مند باشد ، به صورتی که اگر کسی از موضوع صفحه شما خبر نداشته باشد به سادگی بتواند آن را از روی عکس پروفایل تان حدس بزند.

به روز باشید

اگر در اواسط فصل تابستان هستید و تصویر پروفایل شما مربوط به فصل زمستان می باشد سعی کنید آن را عوض کنید چرا که این کار به مخاطبان شما این حس را می دهد که شما شش ماه است که هیچ فعالیتی در صفحه خودتان نداشته اید اما اگر تصویری که برای پروفایل تان انتخاب می کنید مربوط به مناسبت یا فصل خاصی نباشد می توانید آن عکس را برای مدت طولانی داشته باشید.

نکته: اگر از یک تصویر واحد استفاده می کنید و این تصویر در همه شبکه های اجتماعی شما یکسان است این بسیار خوب است ، برای این که باعث نشان دادن هماهنگی و تشخیص نام تجاری شما می شود.

تصویر پروفایل اینستاگرام

تصویر پروفایل اینستاگرام

سایز عکس پروفایل

عکسی که برای پروفایل خود انتخاب می کنید در سایز ۱۱۰ * ۱۱۰ پیکسل می باشد که به واسطه اینستاگرام عکس های شما در این سایز در قالب یک دایره برش می خورد. سعی کنید تا جایی که ممکن است عکس نمایه خود را بزرگ کنید ، به طوری که بتواند دایره را به خوبی پر کند و همه چیز به وضوح دیده شود.

زمینه مناسب

اگر تصویر پروفایل شما یک عکس نیم تنه از خودتان می باشد سعی کنید زمینه عکس تان مناسب باشد و طبق صحبتی که داشتیم از یک پالت یا تم رنگی واحد از پروفایل تان بهره ببرد تا حس خوبی را به مخاطب القاء کند.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.