اینفلوئنسرهای اینستاگرام

اینفلوئنسرهای اینستاگرام

    
اینفلوئنسرها یا همان چهره های معروف در شبکه های اجتماعی این روزها دوران بلوغ و ثبات خود را طی می کنند ! اگر اینفلوئنسرهای اینستاگرام شامل سلبریتی ها ، هنری ها و شاخ های مجازی باشند میرویم سراغ معرفی شاخ های مجازی یا همون اینفلوئنسرهای غیر رسمی!

اینفلوئنسرهای اینستاگرام

معرفی دسته اول شاخ های مجازی!

این واژه اصطلاحی است که به افرادی در فضای مجازی گفته می شود که به طور ناگهانی و یا بر اثر مواردی خاص به شهرتی خاص دست یافته اند. شاخ های مجازی انواع مختلفی دارند : واینرها یا همان کمدین ها  ، لاکچری ها  و خارج از قواعدها می توانند سه دسته مختلف از اینفلوئنسرهای اینستاگرام باشند که در این مطلب قصد داریم به دسته ی اول یعنی کمدین ها (واینرها) بپردازیم.

واینرها (کمدین ها)

گرچه تقریبا جزو قشر غیر رسمی اینفلوئنسرها هستند اما در مقایسه با سایر شاخ های مجازی از احترام و اعتبار بیشتری برخوردار بوده و بدلیل خلاقیت در تولید ویدیوهای جالب و بامزه شهره شده اند!

اینفلوئنسرهای اینستاگرام

اینفلوئنسرهای اینستاگرام

چگونه آغاز کرده اند؟

تقریبا دو تا سه سال پیش اپلیکیشن های نظیر دابسمش که امکان ضبط ویدیو بر روی انواع صدا را داشت به شدت محبوب شد. تاثیری که این نرم افزار ها در تولید اینفلوئنسرهای جدید که استعدادشان نهفته بود ، داشته و دارند غیر قابل انکار است اما از خلاقیت های نسل جدید نیز نمی توان چشم پوشی کرد.

در اصل واینرها با تولید ویدیوهای غیر حرفه ای توسط موبایل و به هنگام اوج گیری نرم افزارهای صدا بر روی ویدیو و برعکس ویدیو بر روی صدا نظیر دابسمش و مدلیپز کار خود را شروع کرده اند. از آنجا که اکثر جمعیت کشور جوان می باشد و از طرفی همین قشر جوان و نوجوان در فضای مجازی خصوصا اینستاگرام  حضور و فعالیت بیشتری دارد همین امر کمک شایانی به بیشتر دیده شدن اینفلوئنسرها خصوصا واینرها نموده است.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.