اینستاگرام اسپانسر

برای تبلیغ در اینستاگرام از اینستاگرام اسپانسر کمک بگیرید

    

در حالی که شبکه‌ های اجتماعی در دنیا نقش زیادی در جهت دهی به افکار عمومی پیدا کرده اند. کسب و کارهای ایرانی هم در تلاش هستند تا با استفاده از ظرفیت‌ های تبلیغات در شبکه‌ های اجتماعی صدای خود را به گوش مخاطبان برسانند. البته کسب و کارهای ایرانی خوب می‌ دانند که از بین همه شبکه‌ های اجتماعی فعال دنیا ، تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام نفوذ بیشتری در بین ایرانی‌ ها دارد.

مقالات مرتبط

تبلیغات در اینستاگرام به ۵ شیوه موثر

سهم بزرگی از فعالیت در شبکه‌ های اجتماعی برای ایرانیانیان ، به دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و تلگرام معطوف شده است. این تمرکز باعث شده علاوه بر فرصت های بالقوه زیاد برای تبلیعات در اینستاگرام و تلگرام ، بازار سودجویی و رؤیا بافی هم داغ باشد.

کسب و کارهای ایرانی در حالی روش‌ های مختلف تبلیغات در شبکه‌ های اجتماعی را امتحان می‌ کنند که حساب درستی از نتیجه آن‌ ها در دست ندارند! از طرفی هزینه برخی روش‌ های تبلیغاتی به‌ قدری بالا رفته که عملاً امکان راه اندازی کمپین های تبلیغاتی برای بسیاری از کسب و کارها از بین رفته است. در چنین آشفته بازاری ، نه می‌ توان بستر شبکه‌ های اجتماعی برای تبلیغات را نادیده گرفت ، نه می‌ توان به حرف مدعیان نو ظهور گوش داد!

اینستاگرام اسپانسر چیست؟

کمپانی اینستاگرام به عنوان یکی از زیر مجموعه‌ های موفق فیسبوک ، می‌ تواند برای دیده شدن پست‌ های یک پیج به کمک صاحبان مشاغل بیاید. اینستاگرام این امکان را در اختیار کاربران خود قرار داده که با پرداخت هزینه تبلیغات ، کمپین تبلیغات در اینستاگرام راه اندازی کنند و آمارهای دقیقی از نتایج کمپین خود را قسمت گزارش‌ ها آن پست ببینند! اینستاگرام اصطلاح اسپانسر را برای این روش تبلیغاتی انتخاب کرده است. شما با راه اندازی کمپین تبلیغاتی اسپانسر در اینستاگرام ، در حقیقت با خود کمپانی مادر این شبکه اجتماعی وارد معامله تبلیغاتی می‌ شوید.

چطور می‌ توانیم به خود اینستاگرام سفارش تبلیغ بدهیم؟

حتماً تا کنون پایین پست‌ های اینستاگرام خود با یک دکمه آبی رنگ به نام «Promote» مواجه شده اید؟ این دکمه در حقیقت ساده‌ ترین راه برای درخواست تبلیغات در اینستاگرام است. البته به شرطی که قوانین فیسبوک و اینستاگرام به شما اجازه معامله تبلیغاتی را داده باشد! مشکل اصلی که باعث شده تا کسب و کارهای ایرانی از کارآمدترین روش‌ های دیجیتال مارکتینگ باز بمانند! احتمالاً قبلاً هم تجربه تلخ عدم سرویس دهی به کاربران ایرانی را داشته اید.

کمپانی های آمریکایی مثل گوگل ، فیسبوک ، آمازون و اینستاگرام هر گونه معامله مالی با اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی را مسدود کرده‌ اند. چیزی که باعث شده کسب و کارهای ایرانی یا به روش‌ های جایگزین رو بیاورند و یا برای دور زدن قوانین دست و پا گیر ، هزینه‌ های زیادی را متقبل شوند. اگر چه ایجاد یک هویت جدید و اقدام از طریق آن بر روی کاغذ امکان‌ پذیر است؛ اما در عمل هزینه و ریسک این‌ گونه اقدام‌ ها بسیار بالاست.

هزینه راه اندازی تبلیغات اسپانسر اینستاگرام برای هر پست قابل کنترل است و الزامی به پرداخت هزینه‌ های زیاد نیست. شما با پرداخت مبلغ حداقل ۶۶ هزار تومان می‌ توانید یکی از پست‌ های حساب خود را به دست اینستاگرام بسپارید و نتایج آن را به صورت لحظه‌ ای در پیج اینستاگرام خود مشاهده کنید.

اینستاگرام اسپانسر

اینستاگرام اسپانسر

تبلیغات در اینستاگرام اسپانسر برای چه اهدافی نیست؟

در روش تبلیعاتی اسپانسر ، تمام تلاش‌ ها برای نمایش پست به مخاطب هدف معطوف شده است. این یعنی نرخ نمایش شما بالا خواهد رفت. مخاطبین هدف خارج از دایره فالوئرهای پیج منتشر کننده پست ، محتوای پست شما را می‌ بینند و با آن ارتباط برقرار می‌ کنند. این یعنی نرخ بالای impration (تعداد افراد منحصر به فردی که پست شما را دیده اند) و طبیعتاً نرخ بالای View برای محتوای ویدئویی پست شما.

تجربه کارشناسان نشان می‌ دهد اگر به دنبال فالوئرهای یک شبه هستید بهتر است به سراغ اینستاگرام اسپانسر نیایید ، چرا که اینستاگرام اسپانسر و هر روش تبلیغی استاندارد دیگری دستاوردهای عمیق و دراز مدتی دارد که برای رسیدن به آن نیاز به صرف وقت و انرژی هست.

اقدام‌ های لازم برای راه اندازی کمیپین اسپانسر

فرقی نمی‌ کند که شما یکی از ساکنین کشورهای مجاز برای تعامل تجاری با اینستاگرام باشید یا از طریق دیگر کمپین اینستاگرام اسپانسر راه اندازی کنید. در هر صورت لازم است تا پیش نیازهایی را برطرف کنید. از جمله این پیش‌ نیازها این است که پیج اینستاگرام شما باید از نوع بیزینس پیج باشد و بدیهی است که باید به یک پیج فیسبوک متصل شده باشد.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.