مفید بودن تبلیغ روزنامه ای

دلایل مفید بودن تبلیغ روزنامه ای (قسمت دوم)

    
همانطور که گفته شد تبلیغ روزنامه ای برای شرکت های تبلیغ کننده بسیار جذاب است و یکی از مهم ترین روش های بازاریابی برای آن ها به حساب می آید. در ادامه بررسی دلایل مفید بودن تبلیغ روزنامه ای به مطلب زیر می رسیم.

مقالات مرتبط

دلایل مفید بودن تبلیغات روزنامه ای (قسمت اول)

دلایل مفید بودن تبلیغ روزنامه ای

روزنامه ها به شرکت ها کمک می کنند تا نام برند خود را در ذهن افراد جای دهند

بالا ماندن در میان رقبا در دنیای تجارت امروز بسیار سخت است. به همین دلیل است به یاد آوری نام برند شما در هنگام خرید مشتریان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از دلایل مفید بودن تبلیغ روزنامه ای این است که روزنامه ها از میان ده نوع دیگر از رسانه های تبلیغی در زمینه به یاد آوری نام محصول تبلیغ شده در آن توسط خواننده ها ، با میانگین یک نفر از هر سه نفر (تقریبا ۳۹ درصد) ، یکی از بالاترین نرخ ها را در اختیار دارند.

روزنامه ها رسانه های احساسی می باشد

در کشور استرالیا ، روزنامه ها به عنوان قهرمانان حقیقت و راستی به حساب می آیند ، به این ترتیب این روزنامه ها بر دانش و نظرات استرالیایی ها تاثیر می گذارند و باعث افزایش آگاهی جمعی می شوند. روزنامه ها اولین رسانه ای بودند که متوجه شدند جامعه چه می خواهد و چه چیزی را نیاز دارد که بداند. به همین ترتیب آن ها می توانند موجب برانگیختن خشم ، ایجاد اضطراب و نا امیدی شوند و احساسات را تحریک کنند. تحقیقات علوم اعصاب انگلستان “NMA” توانایی تبلیغات روزنامه های ملی را برای نشان دادن پاسخ عاطفی قوی نشان داده است. در آزمایش انجام شده پاسخ عاطفی به تبلیغات روزنامه ها قوی تر از پاسخ به تبلیغات تلویزیون نشان داده شده است. تاثیر مستقیم روزنامه ها بر عقاید و احساسات افراد یکی از مهم ترین دلایل مفید بودن تبلیغ روزنامه ای می باشد.

مفید بودن تبلیغ روزنامه ای

مفید بودن تبلیغ روزنامه ای

روزنامه ها یک رسانه فعال هستند

بر خلاف تلویزیون یا رادیو ، روزنامه ها نیازمند مخاطبین متعهدی هستند تا بتوانند محتوای خود را فعال تر بسازند. مطالعات نشان می دهد که به طور متوسط ​​آگهی های چاپی ۵ برابر بیشتر از بهترین تبلیغات دیجیتالی مورد توجه قرار می گیرند.

از آنجا که مخاطبین به روزنامه ها بدون در نظر گرفتن تقسیم بندی علایق خود توجه می کنند ، این محیط برای پیام های تبلیغاتی ایده آل است و بر رفتار مصرف کننده تاثیر مستقیم می گذارد ، به ویژه هنگامی که مخاطب قصد تصمیم گیری در مورد انتخاب یک برند برای خرید را دارد.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.