درس هایی برای یادگیری بازاریابی محتوا

درس های ویکی پدیا برای یادگیری بازاریابی محتوا (قسمت اول)

    
مقالات ویکی پدیا درباره یک شرکت ، دیدگاه ها و اشتراک پذیری بیشتری نسبت به اطلاعات ثبت شده توسط خود شرکت در پی دارد. نکته ای که بارز می باشد این است که مقالات ویکی پدیا در مورد فعالیت اجرایی شما ، چشم های بیشتری را به سمت شناخت شرکت شما روانه می کند. ویکی پدیا یک دانشنامه عمومی است که می تواند الگویی خوب برای یادگیری بازاریابی محتوای آنلاین باشد. در ادامه مطلب به درس هایی که ویکی پدیا می تواند به بازاریابان برای یادگیری بازاریابی محتوا بدهد ، می پردازیم.

درس های ویکی پدیا برای یادگیری بازاریابی محتوا چیست؟

چرا بسیاری از افراد ویکی پدیا را مطالعه می کنند و چگونه می توانیم از این دانشنامه عظیم برای بازاریابی محتوای آنلاین خود تقلید کنیم؟ مطمئنا این پلتفرم دارای نکاتی است که می توان از آن ها کمک گرفت. در زیر به برخی از درس های ویکی پدیا برای بازاریابان محتوا اشاره شده است.

چگونه به اشتراک بگذاریم

اولین درس ما از ویکی پدیا این است که به اشتراک گذاری مقالاتی در مورد شرکت خود با هزاران نفر از کاربران ناشناس اینترنت ممکن است راحت تر و صمیمانه تر از حتی به اشتراک گذاری مسواکمان با دیگران باشد!.

یادگیری بازاریابی محتوا

یادگیری بازاریابی محتوا

محتوای رایگان

انتشار متن و عکس رایگان یکی از دلایل موفقیت ویکی پدیا می باشد. درسی که ما از ویکی پدیا می گیریم این است که اگر در بازاریابی محتوای آنلاین خود می خواهیم مطالبمان به اشتراک گذاشته شود و استفاده گردد حتما مطمئن شویم که به رایگان در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.

قواعد دایره المعارفی

ویکی پدیا به عنوان یک دایره المعارف کامل دارای اصول مخصوص به خود می باشد که اکثر بازاریابان را به زانو درآورده است. بنابراین اگر شما فکر می کنید که فرمان هدایت را به طور کامل در اختیار گرفتید و خبره بازاریابی محتوای آنلاین شده اید ، بدانید هنوز نیمی از قواعد دایره المعارف عظیم ویکی پدیا را اجرا نکردید.

راحتی خوانایی بیشتر از کامل بودن اهمیت دارد

اشتباهات حقیقی زیادی در ویکی پدیا مستند و ثبت شده اند. این نشان می دهد که اکثر مخاطبین و خواننده ها بیشتر به دنبال راحتی هستند تا اینکه مطالب را چک کرده و اشکالات آن را برطرف کنند.

یک نظر

  1. […] درس های ویکی پدیا برای یادگیری بازاریابی محتوا (قسمت او… […]

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.