بازاریابی و تبلیغ در بازی‌ رایانه‌ ای

بازاریابی و تبلیغ ، بخشی از فرآیند ساخت بازی های رایانه ای

    
تصور کنید جام جهانی فوتبال با تمام جذابیت ها و فراز و فرودها ، دیدنی ها و خلق لحظات به یادماندنی برای تماشاچیان تلویزیونی ، رادیویی و حاضرین در استادیوم ها ، بدون تبلیغات برندها و معرفی کمپانی های کوچک و بزرگ تا کجا می تواند پیش برود؟ بازاریابی و تبلیغ در امور مختلف از جمله بازی های رایانه ای ، یکی از راهبردها و راهکارهای هدایت درست بازی ساخته شده برای افزایش محبوبیت و طرفداران آن در فضای حرفه ای است.

 مقالات مرتبط

تبلیغات در دنیای غیر واقعی بازی های رایانه ای

بازی ‌های رایانه ای علاوه بر مزیت ها و ضرورت هایی که برای برندها و کمپانی های برجسته دنیا ایجاد می کند ، یکی از امور مهم و ستون های هدایت مالی بازی های ساخته شده و بازار به حساب می‌ آید.

بازاریابی و تبلیغ در بازی‌ های رایانه‌ ای

امروزه تبلیغ در بازی های رایانه ای علاوه بر متقاضیان و محصولات مختلف آن­ ها ، مورد استقبال و علاقه زیاد سازندگان آن نیز قرار می گیرد. سازندگان بازی های بزرگ به این موضوع پی بردند که بازاریابی و تبلیغ در بازی‌ های رایانه‌ ای یکی از گام‌ های اولیه برای شروع قدرتمند یک پروژه بزرگ به حساب می‌ آید. به شکلی که از همان ابتدای فرآیند ساخت به تبلیغ در بازی های رایانه ای و جذب بازاریاب های بزرگ دنیا در قالب بازی می پردازند و در حقیقت یکی از اولویت های کاری آن ها محسوب می شود. بنابراین اگر قصد دارید در رده بازی های برتر باقی بمانید و کیفیت خوبی در ساخت آن­ ها داشته باشید ، تبلیغ در بازی های رایانه ای شرکت و بازی های ساخته شده را یکی از گام ها و مراحل مهم مأموریت خود بدانید.

بازاریابی و تبلیغ

بازاریابی و تبلیغ

امروزه در بین Core Game ها یا بازی های بزرگ ، فرآیند تبلیغات گسترده تر است. به گونه ای که عناوین بزرگ و مطرح این بازی ها هر کدام از مدل درآمد زایی مستقل و خاص خود برای تولید عناوین جذاب و شگفت انگیز استفاده می کنند. سودآوری بازی های رایانه ای ساخته شده شاید بخش قابل اهمیت تر موضوع باشد. بنابراین اگر قصد دریافت منابع مالی بسیار خوب و پیشنهادهای مهم مالی هستید ، تدابیر خوب و حساب شده برای تبلیغ در بازی های رایانه ای و فرآیندهای بازاریابی در دل بازی خود در نظر داشته باشید.

بازاریابی و تبلیغ در بازی‌ های رایانه‌ ای

بازاریابی و تبلیغ در بازی‌ های رایانه‌ ای

Source :

www.zoomg.ir

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.