پراستفاده ترین اپلیکیشن

مردم بیشتر از کدام اپلیکیشن‌ ها استفاده می کنند؟

    

اپلیکیشن‌ های رسانه‌ های اجتماعی بیشترین اپلیکیشن‌ های مورد استفاده هستند. در رتبه‌ های بعدی ، اپلیکیشن‌ های بازی با ۱۰ درصد ، اپلیکیشن‌ های پیام‌ رسان با ۱۰ درصد و اپلیکیشن‌ های خرده فروشی با ۷ درصد قرار داشته‌ اند.

مقالات مرتبط

موبوگرام یا تلگرام !؟ کدام یک بهتر است ؟

پراستفاده ترین اپلیکیشن ها

بر طبق تحقیقی که توسط مانیفست انجام شده است ، ۳۹ درصد از کاربران در پاسخ به این که از کدام اپلیکیشن بیشتر استفاده می‌کنند ، از اپلیکیشن‌ های رسانه‌ های اجتماعی نام برده‌ اند. این اپلیکیشن‌ ها از لحاظ تعداد دفعات استفاده ، بیشترین استفاده را در بین همه‌ ی اپلیکیشن‌ ها در گوشی‌ های هوشمندشان داشته است. در رتبه‌ های بعدی پراستفاده ترین اپلیکیشن ها ، اپلیکیشن‌ های بازی با ۱۰ درصد ، اپلیکیشن‌ های پیام‌ رسان با ۱۰ درصد و اپلیکیشن‌ های خرده فروشی با ۷ درصد قرار داشته‌ اند.

در واقع این تحقیق نشان داد که بیشتر کاربران از اپلیکیشن‌ هایی استفاده می‌کنند که از طریق آن ها بتوانند با مردم در تماس و در ارتباط باشند که رسانه‌ های اجتماعی این کار را در زمان پیام دادن و بازی کردن انجام می‌ دهند. شاید حتی این امر ، زمانی صورت بگیرد که افراد دارند ماشین شان را می‌ رانند یا در حال سوار شدن به قطار و یا در حال رفتن به محل کارشان هستند.

 تلفن‌ های هوشمند به مردم یاری می‌ رساند که از طریق این اپلیکیشن‌ های رسانه‌ های اجتماعی یا از طریق اپلیکیشن‌ های پیام‌ رسانی با زندگی مردم در ارتباط باشند و هم چنین به آن ها امکان سرگرم شدن را می‌ دهد.

اپلیکیشن های تلفن همراه

اپلیکیشن های تلفن همراه

اپلیکیشن‌ های موبایلی بزرگ تر

تحقیق بعدی که در مورد پراستفاده ترین اپلیکیشن موبایلی بزرگ تر انجام شد ، نشان داد که نیمی از افراد حدود ۵۱ درصد ، در روز ۱ الی ۱۰ بار از این اپلیکیشن‌ ها استفاده کرده‌ اند ، در حالی‌ که در واقعیت چنین میزان از ارتباط با نزدیکان و دوستان شان وجود نداشته است.

این پژوهش همچنین کشف کرده که به چه دلیل ممکن است کاربران اپلیکیشن‌ ها را حذف کنند و این که یک چهارم از افرادی که  این اپلیکیشن‌ ها را حذف کرده‌ اند ، به این دلیل بوده که این برنامه‌ ها ذخیره‌ ی باتری گوشی‌ شان را کاهش داده‌ و ۳۲ درصد از حذف به این دلیل بوده که از آن اپلیکیشن استفاده نمی‌ کرده اند.

این موضوع احتمالاً توضیح می‌ دهد که چرا مردم بر این باورند که باید یک اپلیکیشن را حذف کنند. اما فقدان فضای کافی کاربران را وادار می‌ کند که به این موضوع فکر کنند که چرا اصلا برای اولین بار این اپلیکیشن را نصب کرده‌ اند که الان به خاطر کمبود فضا حاضرند آن را پاک کنند.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.