چگونه جستجوی صوتی گوگل را فعال کنیم؟! ( ویدیو )

    

شاید برای شما پیش آمده باشد ، که یک تصویر را داشته باشید و بخواهید مطالب مرتبط با آن یا تصاویر مشابه با آن تصویر را جستجو کنید. گوگل یک سرویس را ارائه داده است که می توان با استفاده از این سرویس ، تصویر و یا لینک مورد نظر خودتان را جستجو کنید.

مقالات مرتبط

آیا جستجوی صوتی بزرگ ترین چیز در تجارت الکترونیک است؟

چگونه جستجوی صوتی گوگل را فعال کنیم؟!

مرورگر گوگل کروم حدود ۵ سال ( یا شاید هم بیشت ر) است که به مرورگر مورد علاقه‌ ام تبدیل شده ، مرورگری قدرتمند ، امن و سریع! گذشته از همه ویژگی‌ های خوب آن ، Sync شدن اطلاعات در حساب کاربری گوگل. شاید یکی از ویژگی‌ های بسیار جالب آن ، جستجوی صدا در موتور جستجوگر گوگل است.

شما با استفاده از یک میکروفون ، می‌ توانید با گفتن عبارت مورد نظر خود ، در گوگل جستجو کنید. اما این کار به صورتی انجام می گیرد که شما بر روی آیکون میکروفون کلیک کرده و سپس شروع به صحبت کردن کنید. اما گوگل قابلیتی دارد که تنها با گفتن عبارت « OK Google » می‌توانید جستجوی صوتی گوگل را فعال کرده و شروع به صحبت کردن کنید. برای فعال سازی ، قدم‌ های زیر را طی کنید: با سایت رسانه همراه باشید.

قدم اول:

در صفحه مرورگر کروم ، از طریق منوی بالا ، وارد صفحه Settings شوید. می‌ توانید عبارت chrome://settings را نیز در آدرس‌ بار وارد نمایید.

تنظیمات

تنظیمات

قدم دوم:

به پایین صفحه بروید و روی Show advanced settings… کلیک کنید.

نمایش تنظیمات پیشرفته

نمایش تنظیمات پیشرفته

قدم سوم:

در بخش Privacy ، گزینه Enable “ Ok Google ” to start a voice search را فعال کنید.

حریم خصوصی

حریم خصوصی

قدم چهارم:

حال صفحه Settings را ببندید ؛ یک تب جدید باز کرده ، میکروفون را بدست بگیرید و بگویید: OK Google!

میکروفون

میکروفون

Source :

آپارات

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.