هشتگ

تعداد مناسب هشتگ ها در پست های اینستاگرام چقدر است؟

    

کاربرد هشتگ ،‌ کمک به اینستاگرام است تا محتوای پست شما را بهتر تشخیص دهد. این مسئله هم در پیشنهاد دادن پست ( در قسمت Explorer ) مهم است و هم باعث می‌شود کسانی که هشتگ مورد نظرتان را جستجو می‌کنند ، پست شما را بیابند و ببینند.

مقالات مرتبط

چگونه می توان به قسمت زندگینامه ( Bio ) اینستاگرام یک لینک اضافه کرد

تعداد مناسب هشتگ ها در پست های اینستاگرام چقدر است؟

نمودار امروز : تعداد بیش از ۱۰ عدد دید کاربر را از بین می برد 

اگر برندها را دنبال می کنید ، هیچ وقت به محدودیت کاراکترها در اینستاگرام پی نبرده اید. اگر پست های برندهای برتر را خوانده باشید ، متوجه می شوید همه آن ها تمایل به پست های کوتاه دارند. حال نگاهی بیندازیم به تعداد کاراکتر مناسب برای پست های مختلف:

تعداد کاراکتر مناسب برای عنوان پست های معمولی : ۱۳۸-۱۵۰ کاراکتر

اگر دوست داشته باشید می توانید از حداکثر کاراکتر مجاز استفاده کنید. در حالی که ستاره پست های شما عکس یا ویدئو هستند ، عنوان آن ها می تواند متنی باشد که مخاطب شما را درگیر می سازد .

تعداد کاراکتر مناسب برای عنوان پست های تبلیغاتی : ۱۲۵ کاراکتر

تعداد کاراکتر پیشنهادی اینستاگرام برای پست های تبلیغاتی ۱۲۵ کاراکتر است که کاملا کافی است و باعث نمی شود متن شما ناقص باشد و در صفحه های کوچ کتر به طور کامل نمایش داده شود.

تعداد مناسب برای عنوان پست های اینستاگرام : ۵-۱۰ عدد

هشتگ ها ابزار مناسبی هستند تا پست شما دیده شود و مخاطب تان افزایش یابد. بازاریاب ها این موضوع را می دانند و گاهی بیش از ۲۰ تا در پست خود می گنجانند تا امکان دیده شدن آن را افزایش دهند.

هر چند تعداد زیاد نتیجه دلخواه را تضمین نمی کند و حتی ممکن است جواب معکوس بگیرید و حساب کاربری شما shadow banned گردد.

Shadow banned شدن زمانی اتفاق می افتد که پست های شما هنگام جستجوی یک هشتگ نمایش داده نمی شود. این مسئله ممکن است به چند دلیل اتفاق بیفتد اما یکی از رایج ترین آن ها ، استفاده بیش از حد از یک هشتگ در چندین پست می باشد.

بنابراین اگر از بیش از ۲۰ هشتگ یکسان در پست های تان استفاده می کنید ، خود را در معرض ریسک ندیده شدن پست های تان قرار می دهید. پس با استفاده از مقدار کمتر و تنوع بیشتر خود را در امنیت قرار دهید. زمانی که بیش از ۱۰ هشتگ استفاده می کنید نرخ مشارکت کاربران شروع به کاهش می کند.

حداکثر تعداد کاراکترهای مجاز

عنوان پست های اینستاگرام می تواند از آنچه که بازاریاب ها می دانند ، بیشتر باشد هر چند محدودیتی ایجاد شده است. همچنین سقفی برای تعداد هشتگ های مورد استفاده وجود دارد. قبل از این که با عجله در عنوان پست های خودتان ۵۰ هشتگ و داستان زندگی تان را بچپانید ، نگاهی به محدودیت های اعمال شده توسط اینستاگرام بیندازید:

محدودیت تعداد کاراکترهای عنوان هر پست : ۲۲۰۰ کاراکتر

محدودیت هشتگ : ۳۰ عدد

محدودیت کاراکتر بیو : ۱۵۰ کاراکتر

محدودیت کاراکتر نام کاربری : ۳۰ کاراکتر

تعداد مناسب هشتگ ها در پست های اینستاگرام

تعداد مناسب هشتگ ها در پست های اینستاگرام

حواستان باشد پس از ۱۲۵ کاراکتر پست شما کوتاه می شود. پس برای پست های طولانی تر مطمئن شوید که مطالب مهم تر را در ابتدا می نویسید. استفاده از @ یا هشتگ ها را به انتهای پست یا در صورت نیاز به قسمت نظرات موکول کنید. محدودیت کاراکتر برای پست های تبلیغاتی نیز مانند پست های معمولی ۲۲۰۰ کاراکتر می باشد.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.