اینستاگرام

امکان درج هشتگ و منشن کردن اکانت‌ های دیگر به بیوگرافی اینستاگرام اضافه شد

    

اینستاگرام در آپدیت جدید خود تغییرات زیادی را ارائه داده است. از جمله این تغییرات این است که کاربران از این بعد می‌توانند در قسمت بیوگرافی اکانت خود هشتگ و آیدی یک اکانت دیگر اینستاگرام دیگر را درج کنند. 

مقالات مرتبط

تبلیغ در تلگرام (۳ روش قدیمی + ۳ روش جدید)

محدودیت های اینستاگرام در لینک سازی

 اینستاگرام از سال ۲۰۱۰ تا کنون تغییرات زیادی را در خود ایجاد کرده است اما با وجود تمام این تغییرات به عنوان یک اکوسیستم بسته شناخته شده است. دلیل این موضوع آن است که شما به جز یک لینک که در قسمت بیوگرافی خود می‌توانید درج کنید ؛ امکان هدایت کاربر به صفحات وب در خارج از اینستاگرام را نخواهید داشت.

  با درج لینک در قسمت توضیحات یک عکس خواهید دید که لینک شما به صورت متن خام و غیر قابل کلیک در خواهد آمد. البته در صورتی که پروفایل اینستاگرام خود را به بیزینس پروفایل تبدیل کنید در استوری‌های خود می‌توانید به آدرس دلخواه خود در هر کجای وب لینک بدهید.

 البته برای این کار لازم است تا علاوه بر داشتن بیزینس پروفایل، تعداد فالوئرهای اکانت شما بیشتر از ده هزار نفر باشد.

اینستاگرام ، اکوسیستم بسته

 به طور کلی سیاست‌ های اینستاگرام به گونه‌ ای بوده و هست که کاربر در اکوسیستم بسته این شبکه اجتماعی به دام می‌ افتد و از صفحه‌ ای به صفحه دیگر هدایت می‌ شود. کاربر بعد از ساعت‌ ها گشت و گذار در این شبکه اجتماعی متوجه می‌ شود که مدت ها است که در یک حلقه بی‌ پایان در داخل اینستاگرام به دام افتاده است.

 در ادامه همین سیاست‌ ها ، حالا اینستاگرام امکان این را ایجاد کرده است تا کاربران در قسمت بیوگرافی خود ، هشتگ‌ ها و حساب های کاربری دیگر اینستاگرام را لینک کنند.

درج هشتگ و منشن حساب کاربری اینستاگرام در بیوگرافی

 برای درج هشتگ در بیوگرافی حساب کاربری اینستاگرام خود ، کافی است تا به صفحه پروفایل حساب کاربری خود بروید و وارد قسمت Edit Profile بشوید.

بر قسمت Bio می‌توانید متن بیوگرافی اکانت خود را ویرایش کنید. در این قسمت کافی است تا علامت # را تایپ کنید. با درج علامت هشتگ لیستی از هشتگ‌ های پیشنهادی برای شما به نمایش در می‌آید و که با تایپ کلمه دلخواه شما ، پیشنهادات اینستاگرام هم متناسب با حروفی که تایپ کرده‌اید ؛ تغییر خواهد کرد.

اینستاگرام

اینستاگرام

درج لینک در اینستاگرام

 برای درج لینک یک حساب اینستاگرامی دیگر در قسمت بیوگرافی اکانت خود هم کافی است تا علامت @ را تایپ کنید. لیستی از حساب های کاربری برای شما به نمایش در خواهد آمد که در این قسمت هم با تایپ کردن حروف پیشنهادات اینستاگرام برای شما بهینه خواهد شد.

 نکته قابل توجه این است که در صورت منشن کردن یک حساب کاربری در قسمت بیوگرافی پروفایل خود ، اعلانی برای ان حساب کاربری ارسال خواهد شد و موضوع را به آن حساب کاربری گزارش خواهد کرد.

 در صورتی که شخص اجازه درج اکانت را به شما ندهد. متن درج شده از حالت لینک خارج شده و فقط به صورت متن خام در بیوگرافی اکانت شما به نمایش در خواهد آمد.

کاربرد های درج هشتگ و منشن اکانت در بیوگرافی حساب کاربری چیست ؟

 با اضافه شدن هر امکان جدید در اینستاگرام ، کاربران حرفه‌ ای اینستاگرام و پروفایل‌ های بیزینس باید سناریویی برای بهره برداری از امکانات جدید داشته باشند. ما در پنل تبلیغات در تلگرام و اینفلوئنسر مارکتینگ سعی می‌ کنیم تا ایده‌ هایی برای بهبود وضعیت کسب و کار شما در شبکه‌ های اجتماعی ارائه دهیم.

یک پیشنهاد

پیشنهاد ما این است که از اعضای تیم خود بخواهید تا در قسمت بیوگرافی اکانت شخصی خود سمت خود را در تیم شما درج کنند و در پایان با منشن کردن حساب کاربری کسب و کار شما ، کاربران را به آن پروفایل کسب و کار شما هدایت کنند.

با انجام این کار خواهید دید که مخاطبان پروفایل‌ های اعضای تیم به سمت پروفایل کسب و کار شما هدایت خواهند شد.

علاوه بر این شما لازم است تا هشتگ‌ های پر مخاطب مرتبط با حساب کاربری خود را پیدا کنید و در قسمت بیوگرافی اکانت خود درج کنید. با این کار هم اطلاعات بیشتری به مخاطب خود ارائه داده اید و کاربران ساده‌ تر متوجه ماهیت پروفایل اینستاگرام شما خواهند شد و هم راه‌ های جذب مخاطب جدیدی را برای اینستاگرام خود ایجاد کرده‌اید.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.