اسنپ استریک

استریک اسنپ چت چیست؟

    

اسنپ استریک در زمانی روی می دهد که دو نفر با همدیگر شروع به ارسال اسنپ چت می کنند و برای بیشتر از سه روز متوالی آن را رها نمی کنند. هنگامی که شما یک اسنپ استریک را با شخصی شروع می کنید ، شما یک تصویر ایموجی آتشین با نام اپ را مشاهده می کنید. عدد بعد از ایموجی نشان دهنده زمان مدت زمانی است که اسنپ استریک شما گذشته است.

مقالات مرتبط

یک Streak اسنپ‌چت چیست؟

استریک اسنپ چت چیست؟

در آخرین دوره کارآموزیم ، مدیر من ، یک داستان جالب درباره حضور برادر ۱۸ ساله اش در دفترش را برایم تعریف کرده است و این موضوع سبب شد که واقعا باور کنم که بزرگسالان واقعا نمی دانند که در ذهن نوجوانان چه چیزی می گذرد.

بعد از گذشت یکی دو سه دقیقه از جلسه ما ، او از من خواست که یک اسنپ چت را انجام دهد ، تنها کسی که در آن نزدیکی بود شخص دیگری بود که تازه مدرک دیپلمش را گرفته بود و به نظر نمی رسید که بتواند این کار را انجام دهد ، بنابراین ما یک اسنپ استریک را شروع کردیم.

ارزش اسنپ چت

من می دانستم که اسنپ استریک چیست ، اما من نمی دانستم که او هم می خواهد به صورت تصادفی افراد دیگر به اسنپ چت وارد شوند و شروع به صحبت کنند یا نه. فکر کنم که این کار برای آشنایی ما با هم بسیار جالب می آمد.

اما آیا نوجوان ها امروز هم ارزش اسنپ چت را به اندازه ی گذشته درک می کنند ، آیا نسل دهه نودی ها که بیشتر آنها در شبکه های اجتماعی هستند و متعهد به ارسال پیام روزانه در این شبکه ها هم هستند از این سیستم خوششان می آید؟

بگذارید که ما به سراغ سوال های تخصصی تر درباره نسل دهه نودی ها و عادت های رسانه های اجتماعی آن ها برویم. اگر سن شما کمتر  از ۲۵ سال است ، احتمال دارد هیچ گاه حتی اسم اسنپ استریک را هم نشنیده باشید ( یا حتی اسم نرم افزارهایی مانند یاهو مسنجر و غیره را ).

اسنپ استریک

اسنپ چت به شما زمانی که یکی از اسنپ استریک ها شما به انتها رسیده است را یادآوری می کند و در کنار نام دوست تان یک علامت ساعت شنی قرار می دهد و اگر اسنپ استریک های شما به انتها برسد ، شما می توانید با دوست خودتان اسنپ کنید و پس از آن یک پنجره زمانی ۲۴ ساعته برای شما باز می شود و در آن گزارش خطاها در اسنپ چت اعلام می شود.

شاید به نظر برسد که استفاده از اسنپ استریک یک کار بسیار احقانه است و سبب آزار کاربران می شود و تیم برنامه نویسی باید فکری به حال آن بکنند. اما ، برای بسیاری از کاربران نوجوان ، نشان دادن یک ایموجی آتشین در کنار نام یک فرد می تواند به معنای یک دوستی فوق العاده باشد.

اسنپ استریک ها نشان دهنده دوستی

یک اسنپ استریک بلند مدت نشان دهنده یک دوستی بسیار نزدیک بوده است. آن نشان می دهد که دو دوست متعهد به صحبت کردن با همدیگر در هر روز هستند. بنابراین اگر کسی ادعا می کرد که با کسی در رابطه است ، در این صورت اسنپ استریک این رابطه باید طولانی مدت باشد. برخی از نوجوانان اسنپ استریک را در صحبت های خود با دوستانشان به میان می کشیدند تا کیفیت رابطه خودشان را به آنها نشان دهند.

اما نوجوانان تنها به بلند مدت بودن اسنپ استریک ها توجه نمی کردند. آنها همچنین به مقدار اسنپ استریک ها نیز توجه می کردند. داشتن تعداد زیادی از اسنپ استریک ها به معنای آن بود که شما با تعداد زیادی از افراد صحبت کرده اید و افرادی زیادتری نیز علاقمند به صحبت کردن با شما هستند. به همین شکل ، تعداد اسنپ استریک ها به معنای محبوبیت عمومی فرد بوده است.

پایان اسنپ استریک

در هنگامی که نوجوانان به صورت اتفاقی به یک اسنپ چت پایان می دادند ، آن می توانست بدترین خبر باشد ، به خصوص اگر که آنها برای حفظ آن بیشتر از یک سال تلاش کرده بودند.

به همین خاطر هم دوستانی که تنها چند ساعت اسنپ چت را نگه داشته باشند و هم آنهایی که برای نگه داشتن آن بیش از یک سال زحمت کشیده بودند در صورتی که این اسنپ استریک از بین می رفت ، تمام زحماتشان بر باد می رفت. موضوع دردآور در زمانی بود که نوجوانان اسنپ چت خودشان را در نیمه شب ذخیره می کردند و به همین خاطر در شب بعد که در خواب بودند مدت آن به سر می رسید و آن از بین می رفت.

اسنپ چت ها احتمالا به مانند یک بازی فوق تخیلی به نظر می رسیدند که شهرت بسیاری کسب کرده بودند ، اما تعداد زیادی از نوجوانان واقعا آن را دوست داشتند و سعی در آن داشتند که رابطه خودشان با دوستان دیگر را هر روز افزایش دهند.

دوستان نوجوان ارزش اسنپ استریک ها را بیشتر از هر معیار دیگری که در اسنپ چپ وجود داشت می دانستند ، برای مثال آن ها ارزششان از تعداد بازدید و یا امتیاز اسنپ چت بسیار بیشتر بود ، زیرا شما را وارد به رابطه با یک فرد و گفتگوی واقعی با او می کرد. با استفاده کردن از یک اسنپ استریک شما دلیلی برای صحبت کردن هر روزه داشتید و به همین خاطر رابطه های دوستی بسیار قوی تر می شد.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.