موبوگرام

موبوگرام یا تلگرام !؟ کدام یک بهتر است ؟

    

موبوگرام محبوب ترین اپلیکیشن غیر رسمی تلگرام می باشد . این نرم افزار بنابر برخی آمارهای غیر رسمی بالای ۴ میلیون دانلود را دارد . اما سوال اساسی اینجاست ؟ دانلود موبوگرام و سایر نرم افزارهای غیر رسمی تلگرام مورد تایید است یا خیر !؟

مقالات مرتبط

راهنمای جامع راهکارها و ترفندهای تبلیغات در تلگرام

موبوگرام یا تلگرام !؟

کافیست جستجویی در کافه بازار نظیر دانلود تلگرام یا دانلود موبوگرام داشته باشیم و میبینم نه تنها ده ها بلکه تعداد سه رفمی ای از نرم افزارهای غیررسمی دانلود تلگرام مشاهده خواهیم کرد!

موبوگرام یا تلگرام

موبوگرام یا تلگرام

متاسفانه هم بدلیل عدم حساسیت های کافه بازار مبنی بر سخت گیری بیشتر برای انتشار نرم افزارهای به اصطلاح بدافزار و بی کیفیت! و هم بدلیل بی توجهی سیل عظیمی از کاربرانی که تسلط کامل به دانش نرم افزار و دسترسی هایی که این اپلیکیشن ها میتوانند داشته باشند ندارند شاهد اپلیکیشن های متفرقه و کم کیفیت زیادی هستیم!

انواع تلگرام های سبز و زرد و نارنجی تا انواع قابلیت های ممبرگیر تلگرام و … تنها دکانی شده که بتوانند با جذب کاربران بیشتر به درآمدزایی بیشتری برسند!

اغلب دیده ایم که نرم افزارهای با کیفیت پیام رسان داخلی بدلیل عدم اعتماد کاربران ایرانی به یک نرم افزاری که به اطلاعات شخصی شان دسترسی داشته باشد با شکست و عدم موفقیت روبرو گردیده اند اما اپلیکیشن های درجه چندم که تنها توسط فرد یا افرادی بی هویت و نام و نشان تجاری نوشته شده اند با استقبال نصب چند ده هزار و یا حتی چند صد هزار نفری!

به عنوان مثال نرم افزار تلگرام فارسی و تله تاک که بعضاْ کاربر با نصب آن ها شاهد برخی فعالیت هایی از سمت آنان بوده روبرو گردیده است ! اقداماتی نظیر عضو شدن اجباری در کانال تلگرام و یا تبلیغات اسپم!

اما داستان موبوگرام از چه قرار است ؟

موبوگرام به عنوان یک نرم افزار تلگرام غیر رسمی در سال ۱۳۹۴ با بروزرسانی جدیدی حالت روح را به قابلیت های خود اضافه نمود. پس از آن بود که این اپلیکیشن با محبوبیت فراوانی روبرو شد. بطوری که کانال تلگرام ارایه دهنده این نرم افزار بزرگترین کانال تلگرام کشور با بیش از سه میلیون نفر عضو می‌باشد.

همچنین با وجود پولی بودن این نرم افزار بیش از یک میلیون نسخه در کافه بازار دانلود شده است. گرچه آمار های غیررسمی حاکی از تعداد دانلود بیشتری از این نرم افزار حکایت می‌کند.

البته شایان ذکر است موبوگرام کمک های شایانی به مدیران کانال تلگرامی بواسطه قابلیت های خوبی مانند فوروارد پیشرفته ، کپی متم ، دانلود منیجر و …. نموده است. 

پس از موفقیت موبوگرام شاهد بوجود آمدن ده ها تلگرام غیررسمی بی کیفیت و متقلب هستیم. در هر صورت برای تصمیم گیری و نتیجه گیری بهتر کافیست این نکته را متذکر شویم که آیا بر روی اطلاعات خود حساس هستین یا خیر ؟

اگر جواب شما آری است پس قید تمام نسخ غیررسمی یک اپلیکیشن را زده و فقط از نسخه اصلی آن استفاده نمایید. اما اگر می خواهید از قابلیت های نسخ غیررسمی استفاده کنید و این قابلیت ها برای شما حیاتی است بهتر است نرم افزاری را نصب کنین که از کیفیت ٫‌ اعتبار و اصالت لازم برخوردار باشد.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.