اسنپ‌ چت

یک Streak اسنپ‌چت چیست؟

    

یک Snapstreak زمانی اتفاق می‌افتد که دو نفر برای بیش از سه روز متوالی به یکدیگر اسنپ‌ چت بفرستند. با شروع Snapstreak با یک نفر ، شما یک اموجی آتش در کنار اسم آن در این اپلیکیشن مشاهده خواهید کرد. عدد کنار اموجی آتش نشان‌ دهنده مدت زمانی است که Snapstreak در حال انجام بوده است.

مقالات مرتبط

میکرو اینفلوئنسر ها مؤثرتر هستند یا سلبریتی‌ها ؟

یک Streak اسنپ‌ چت چیست؟

در کارآموزی قبلی ، مدیرم داستان طنزی راجع به برادر ۱۸ ساله خود بعد از بازدید یک روزه او از دفتر ، تعریف کرد. این داستان به من فهماند که هیچگاه ذهن یک نوجوان را درک نکرده‌ام:

« او پس از ملاقات ۲ دقیقه‌ای با من ، خواست که مرا ( تنها کسی در آن اطراف که شبیه کسانی بود که تنها توانسته از دبیرستان فارغ‌التحصیل شود ) در اسنپ‌ چت وارد کرده تا ما بتوانیم یک Snapstreak در اسنپ‌ چت آغاز کنیم.

من دریافتم که Snapstreak چیست ، ولی نفهمیدم که چرا میخواست یک فرد تصادفی را تنها برای شروع یکی از آن‌ها ، در اسنپ‌ چت وارد کند. اما چرا نوجوانان امروزی چنین به Snapstreak بها می‌دهند که هر شخص Gen-Zer را به شبکه ارتباط بسیار شخصی خود اضافه کرده و هر روز به او پیام دهند؟ »

اجازه دهید تا قبل از طرح سوالات فیلسوفانه بسیار عمیق راجع به رسانه اجتماعی Gen Z ، به شما کمک کنیم. اگر سن شما بیش از ۲۵ سال باشد ، ممکن است در مورد Snapstreak چیزی ندانید.

Snapstreak چیست؟

یک Snapstreak زمانی اتفاق می‌افتد که دو نفر برای بیش از سه روز متوالی به یکدیگر اسنپ‌ چت بفرستند. با شروع Snapstreak با یک نفر ، شما یک اموجی آتش در کنار اسم آن در این اپلیکیشن مشاهده خواهید کرد. عدد کنار اموجی آتش نشان‌ دهنده مدت زمانی است که Snapstreak در حال انجام بوده است.

هنگامی‌که یکی از Snapstreakهای شما رو به پایان باشد ، اسنپ‌ چت با قرار دادن یک اموجی ساعت‌ شنی در کنار نام آن شخص ، شما را آگاه می‌کند. اگر یکی از Snapstreakهای شما تمام شود ، ولی شما و دوستتان در یک پنجره ۲۴ ساعته با یکدیگر اسنپ‌ چت کنید ، شما قادر خواهید بود تا خطا را به اسنپ‌ چت گزارش کنید.

شاید تصور کنید که نیاز اسنپ‌ چت به یک تیم پشتیبانی مشتریان برای رفع مشکل ایجاد شده برای کاربر در پی Snapstreakهای به اشتباه منقضی شده ، احمقانه است ؛ ولی برای نوجوانان ، اموجی آتش کنار نام یک نفر ، یک نشانه بسیار معنادار از رابطه دوستی است.

Snapstreak نشان دهنده رابطه دوستی است

یک Snapstreak طولانی ، مدرک واقعی برای یک دوستی بسیار نزدیک است. این Snapstreak ثابت می‌کند که دو دوست هر روز با یک‌دیگر صحبت می‌کنند. بنابراین اگر کسی ادعای نزدیکی با شخصی کند ، Snapstreak آن‌ها با یکدیگر باید طولانی باشد. بعضی از نوجوانان ، Snapstreak خود را در دید دوستانشان قرار می‌دهند تا کیفیت این دوستی را اثبات کنند.

اما نوجوانان نه تنها به مدت Snapstreakها ؛ بلکه به تعداد آن‌ها نیز اهمیت می‌دهند. برخورداری از تعداد زیاد Snapstreak چشم‌گیر است ؛ چرا که به معنی صحبت آن‌ها با بسیاری از افراد است. هر چه تعداد افرادی که شما با آن‌ها مکالمه می‌کنید ، بیشتر باشد ، شما مشهورتر خواهید بود. به همین دلیل ، تعداد Snapstreakهای شما مانند نمره شهرت است.

اگر نوجوانان به‌ طور تصادفی به Snapstreakها خاتمه دهند ، بسیار آشفته و پریشان می‌شوند؛  به‌ خصوص اگر مدت streak بیش از یک سال باشد.

از آنجایی‌که هر دو دوست ، قسمتی از روز خود را در تمام طول سال برای حفظ Snapstreak صرف می‌کنند ، خاتمه تصادفی آن ، حس تلف کردن زمان و تلاش به نوجوانان میدهد. زجری که زخم آن به حدی شدید است که نوجوانان برای نگه‌داری از Snapstreak خود در مقابل منقضی شدن ، ممکن است در میانه شب نیز با هم اسنپ کنند.

Snapstreakها ممکن است تنها مانند یک بازی یا یک روش صوری برای اثبات شهرت باشند ، اما نوجوانان زیادی از آن‌ها به عنوان بهانه ارتباط هر روز خود با دوستانشان استفاده می‌کنند.

نوجوانان به Snapstreakها ، بیش از هر معیار اسنپ‌ چت دیگری مانند بازدیدکنندگان استوری یا نمره اسنپ‌ چت اهمیت می‌دهند ، چرا که می‌دانند ، شروع streak با هر شخص می‌تواند به یک مکالمه واقعی بدل گردد. با استفاده از Snapstreak به عنوان دلیل مکالمه روزانه ، آن‌ها روابط دوستی خود را استحکام می‌بخشند.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.